Ana içeriğe atla

Merhaba

Merhaba benimle birlikte spot ışığını aramaya çıkan dostlarım.
Kısa süreli bir ayrılık yaşayacağız. Umarım bunun için bana kızmazsınız.
"Daha az çevre, daha çok ben." temalı bir geri dönüş yapmak için kısa bir süre blogumdan ayrılıyorum. Ama merak etmeyin geri döneceğim.
Ne zaman dönmedim ki zaten? İnsanın kendi olabildiği tek yeri bırakması o kadar da kolay olmuyor. 
Neyse uzun lafın kısası beni beklemenizi istiyorum. Çok şey istemiyorumdur umarım.
Bana ne zaman ihtiyaç duyarsanız mail adresimden yada yorumlardan bana ulaşabilirsiniz.
Kendinize çok iyi bakın. 
Sizi seviyorum.
Ve her zaman yanımda olduğunuz için sonsuz teşekkür ederim. 


Yorumlar

 1. Döndüğünde daha çok yazı yazacaksın ama tamam mı? :)) Kendine çok iyi bak ve fazla açma arayı zaten özletip duruyorsun ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anlaştık. Açmadığımı düşünüyorum. Daha da sık tutacağım artık yazıları. :)

   Sil
 2. kendine iyi bak ama ciciş :)

  YanıtlaSil
 3. umarım çok uzun sürmez :D

  YanıtlaSil
 4. Dönmeyi unutmadığın sürece sıkıntı yok :) bomba gibi dön :)

  YanıtlaSil
 5. Ama ben geldim yazılarına bakmaya, sen gitmişsin spotty :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geldim geri. Seni görmek çok güzel. :)

   Sil
  2. Yaa panelde görünce ben de bi an yanlış mı görüyorum dedim, iyi kısa olmuş bu gidişin :)

   Sil
 6. nasılsıın annatsanaaaa :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

"Bloguma beklerim." tarzı yorumları onaylamıyorum. Burası bir reklam panosu değil. Siz beni takibe aldığınızda ben zaten blogunuza geleceğim. Özel istekte bulunmanıza gerek yok. Eğer "illa reklam yapacağım" diyorsanız mail yoluyla ulaşın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

8 Sene Olsun 80 Sene

Neredeyse dokuzuncu senemize giriyoruz. Eylülde dokuzuncu olacak inşallah. Bugün günlüğümü parçalara ayırırken birkaç anımı okudum. Ne yıkılmalar yaşamışım da ayağa kalkmışım. O sayfaları okurken kendime olan inancım arttı. Tabi aynı zamanda da sinir krizlerine girdim.
Ama tek bir şey fark ettim. Etrafımdaki erkeklerden çok daha cesurmuşum. Kendimi bu noktada alkışlamak istiyorum.
Günlüğüme yazmadığım ama burada anlattığım -tabi daha sonra bulunma korkusuna imha ettiğim- bir sürü anım daha var. Blogumla birlikte büyüdüğümü hissetmek beni daha da mutlu etti. "İyi ki bu blogu açmışım." dedim. Günlüğümde blogumdan fazla bahsetmezdim. Hatta neredeyse hiç bahsetmezdim. Ama bir güne şunu yazmışım: "Blogumu tam 52 kişiye ulaşmış. Bunun benim için anlamını kelimelere bile dökemiyorum." 
Blogum bugün tam 649 kişi. Okuyorlar veya okumuyorlar önemli olan sayılar değil aslında. Ben belki de ilk kez bir yere içimi bu kadar açtım. İlk kez tanımadığım bir sürü kişiyle sohbet ett…

Senin Sevdiğin mi, Seni Seven mi?

"Spotim ne zamandır platonik aşık olmuyor?" diyen biri oldu mu içinizde? Olduysa şunu söyleyeyim tam bir aydır platonik aşıktım. Ama ne oldu? Şimdi içimde kırıntı bile bırakmadı. Ha enkaz bıraktı mı? Sayılır. Güven bıraktı mı? Asla. Bir daha bir erkeğe güvenir miyim? Sanmıyorum. Ama yine de büyük konuşmamak gerek. Detaylara fazla girmeyeceğim. Çünkü bir anlamı yokmuş aslında. Halbuki onu bana geçen hafta sorsaydınız buraya uzun bir yazı bırakabilirdim. "Şunu yaptı.", "Bunu dedi." falan diye. Fakat artık söylemek istediğim tek bir şey var. "Kız arkadaşı varmış." Biz konuşurken mi vardı, yeni mi oldu bilmiyorum ama eğer tahmin ettiğim kızsa onun gözünde seçenek olarak tutulmuşum. Kız bakmazsa belki Spotiye dönerim hesabı. İşte kendime yediremediğim şey bu. Kız güzel. Güzel ama içi boş. Ve ben içi boş insan sevmem. Çocuğun da içinin boş olduğunu bu kız sayesinde anladım. Çünkü inanın o seviyedeki bir kızla nasıl erkekler takılır iyi biliyorum. Kız…

Üzgünüm Bayım Sizi Hissetmiyorum

Bir insandan ne zaman soğursunuz? Ben genelde tek yanlış durumda soğurum. Ha birden kesilip gitmem ama uzaklaşırım. Sonra zamanla o uzaklık daha da açılır. Zamanında çok fazla alttan aldığım için böyle olduğumu düşündüm. Ama tabi bahaneler gerçekleri değiştirmiyor. Sanırım ben her zaman yalnız kalacağım. 
Geçen bir yazımda bir çocuktan bahsetmiştim. Evet anlattıkça büyüyormuş ama görünce küçülüyormuş. Denedim onayladım.
Çocuğun sanırım sevgilisi varmış. Sanırım da demek istemiyorum bence var. İsminin sonuna "-im" eki eklediği, twitterda sürekli favorilediği bir kız. Peki onun sevgilisi olduğunu nereden çıkardım oraya gelelim. 
Benim çevremde erkek arkadaşlarım var. O yüzden hemen "Oooo kesin sevgilisi." moduna hiçbir zaman girmedim. Çünkü düşününce o zaman benim de sevgilim var. Neyse geçen en yakın arkadaşımla bu çocuğun ortak bir dersi varmış. O derste çocuk arkadaşımın yanına geçmiş. Telefonunu da onun görebileceği şekilde kızın gözünün önüne ekranı açık olarak…